Feromony Love & Desire
dla kobiet i mężczyzn

Feromony Love & Desire - sposób działania

Feromony to znane od lat atrybuty atrakcyjności. Pobudzając strefę seksualną płci przeciwnej wpływają na konkretne zachowania i tworzenie się więzi między ludźmi. Gdy kobieta lub mężczyzna wyczuwa feromony, zaczyna je podświadomie kojarzyć z osobą, która je stosuje, co sprawia, że otoczenie postrzega osoby je stosujące jako o wiele bardziej atrakcyjne i interesujące. Co ważne - efekt zastosowanie feromonów jest natychmiastowy i widoczny zarówno wśród znajomych, jak i osób, które spotykamy po raz pierwszy. Interesujące, prawda?

Feromony - wizytówka każdego z nas

Warto wiedzieć, że każdy posiada własną kompozycję "aromatów", która nas określa, można jednak spowodować, by efekt był silniejszy, a nasza "zapachowa wizytówka" stała się atrakcyjniejsza dla otoczenia. Jak to zrobić? Pomogą nam w tym feromony Love & Desire - unikalna kompozycja nut zapachowych w połączeniu z czterema rodzajami feromonów zapewnia naprawdę szerokie spektrum działania.

Unikalny skład - gwarancja sukcesu

- Androstenol - W naturalny sposób produkowany jest wyłącznie w okresie dojrzenia, odpowiada za postrzeganie osób w tym wieku jako młode, a co za tym idzie ciekawe i pełne energii. Wpływa na podświadomość kobiet, ułatwiając pierwsze kontakty oraz pomagając we flircie. Idealny przede wszystkim dla zdobywców.

- Andostenon - Buduje autorytet i respekt, to najbardziej męski ze wszystkich składników zawartych w feromonach. Osoby, które go stosują, postrzegane są jako silne i dominujące. Służy on mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i ich zainteresowania - androstenon pomaga zrobić dobre wrażenie, wpływając także na osobę go stosującą, która staje się bardziej pewna siebie, otwarta i bezpośrednia.

- Androsteron - Typowo męski feromon, stwarzający efekt dominacji, bez widocznych efektów agresji. Tworzy aurę bezpieczeństwa, nazywany jest także wyznacznikiem męskości, mówi się o tym, że sygnalizuje on zwycięzcę. Stosujący ten związek mężczyźni zwiększają zainteresowanie swoją osobą, a także stają się dla innych autorytetem. Jeżeli chodzi o kobiety, to zmniejsza on ich niepokój i rozluźnia je, co pomaga wzbudzić ich zainteresowanie.

- Androstadienon - Nazywany "feromonem miłości", poprawia samopoczucie i zwiększa podniecenie u kobiet. Daje on efekt stymulacji oraz euforii - wiele przeprowadzanych nad tym feromonem badań wskazuje na silne jego oddziaływanie na aktywność mózgu kobiet, poprawiając m.in. ich nastawienie do osoby, która go używa. Efekty działania androstadienonu sprawiają, że jest on idealny dla niestrudzonych kochanków i osób pragnących wzbudzać zainteresowanie wśród nowo poznanych kobiet.

Imponujący efekt

Tym, co wyróżnia feromony Love & Desire jest przede wszystkim wysokie stężenie omawianych czterech składników, które w połączeniu z odpowiednio dobranym zapachem, niezwykle silnie oddziałuje na kobiece zmysły. Potwierdzeniem unikalności i skuteczności tego produktu jest przede wszystkim pozytywna opinia zadowolonych klientów, jak i świetne statystyki sprzedażowe. Wniosek jest więc jeden - jeżeli szukasz skutecznych i wysokiej jakości feromonów koniecznie wypróbuj Love & Desire - z pewnością będziesz zadowolony!

DLACZEGO MY?

Oferujemy najwyższą jakość produktów w najniższej cenie. Gwarancję satysfakcji stanowią setki pozytywnych opinii naszych klientów.

BEZPIECZEŃSTWO

Zapewniamy 100-procentową dyskrecję - wysyłane przez nas paczki nie zdradzają zawartości. Dodatkowo każdy klient ma prawo do zwrotu towaru do 14 dni od jego zakupu bez podania przyczyny.

PROMOCJE

Z myślą o naszych klientach przygotowywane są liczne promocje produktów znajdujących się w sklepowej ofercie.

KONTAKT

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub e-mailową. Nasze biuro jest także czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.